2013年7月11日星期四

Jakie są zagrożenia zdrowotne Nut nerkowca?


Jakie są zagrożenia zdrowotne Nut nerkowca?
Przewlekła choroba nerek dotyczy 26.000.000 dorosłych Amerykanów, zgodnie z National Kidney Foundation. Komplikacje z chorobą nerek są związane z innymi poważnymi warunkami, w tym nadciśnienia tętniczego i chorób serca. Osoby z cukrzycą, nadciśnieniem tętniczym i w wywiadzie rodzinnym choroby nerek ponoszą największe ryzyko choroby nerek, tak jak Afroamerykanie, wysp Pacyfiku, rdzennych Amerykanów, Latynosów i seniorów.
FUNKCJI
Nerki usunąć nadmiar wody i odpadów z krwi, tworząc moczu w procesie. Nerki funkcjonować jako filtr, usuwanie toksyn i leków z organizmu, a także regulacji wody w organizmie i substancji chemicznych w skórze, w tym potasu, fosforu, wapnia i sodu. Nerki wydzielają hormony do krwi, które promują wytrzymałości kości, syntezy krwinek i reguluje ciśnienie krwi. Dysfunkcji nerek niszczy te ważne funkcje i przyczynia się do wysokiego ciśnienia krwi, osteoporoza, uszkodzenie nerwów, niedoborami żywieniowymi i chorób układu krążenia. Kiedy nieleczona, przewlekła choroba nerek może prowadzić do niewydolności nerek. Jeśli tak się stanie, trzeba z przeszczepionym organem lub dializy, aby utrzymać się przy życiu.
Kamieni nerkowych
Kryształy w moczu można oddzielić w drogach moczowych, tworząc twarde masy zwane kamienie nerkowe. Hamujące chemikalia w moczu zazwyczaj zapobiec kamienie z opracowania. Drobne kamienie mogą przejść bez uprzedzenia, ale większe kamienie mogą powodować silne bóle, że jest porównywany do urodzenia dziecka na intensywności. Możliwe powikłania z kamieni nerkowych może to uszkodzić nerki, blizny, niedrożność rurki, która wpada moczu do pęcherza moczowego, zakażenia dróg moczowych i zwiększone ryzyko ponownego wystąpienia kamieni.
TYPY
Najczęstszym typem kamieni, kamienie wapnia, tworząc przy szczawianów wapnia łączy się z fosforanu lub węglanu, od żywności już zużytą. Cystyny ​​kamienie występują w tych, którzy mają zaburzenie zwane cystinuria. Struwitu kamienie występują najczęściej u kobiet zakażenie dróg moczowych, a kamienie kwasu moczowego występuje w połączeniu z dna lub chemioterapii.
Ogólny stan zdrowia NERKI
Osoby z wysokim ciśnieniem krwi, cukrzycą lub obie są na większe ryzyko wystąpienia przewlekłej choroby nerek, mówi Krajowy Kidney Diseases & Informacje urologiczne Clearinghouse. Pokarmy, które zmniejszają ryzyko wysokiego ciśnienia krwi i cukrzyca poprawić swoje zdrowie nerek. Jedz bogate w błonnik pokarmy, które stabilizują poziom cukru we krwi, takie jak produkty pełnoziarniste, warzywa i owoce, a unikać pokarmów, które powódź ciała z glukozy, takie jak przetworzonej mąki, cukier, słodycze i pełnej cukru sody. Jedz białko o niskiej zawartości tłuszczu, takie jak indyk bez skóry lub piersi kurczaka, niskim lub bez tłuszczu produktów mlecznych i ryb głębinowych, które zawierają duże ilości kwasów omega-3 kwasy tłuszczowe, które obniżają swój poziom cholesterolu LDL oraz ciśnienie krwi. Jedz pokarmy o niskiej zawartości sodu, co oznacza, świeże, zdrowe, naturalne produkty, a nie przetworzonych. Orzechy, takich jak orzechy włoskie, orzeszki ziemne i migdały zawierają jednonienasycone kwasy tłuszczowe, które obniżają poziom cholesterolu LDL, a także zawierać połączenie magnezu i witaminy B-6, który zmniejsza zawartość szczawiowy moczu, zmniejszenie ryzyka szczawianów wapnia i kamieni fosforanu wapnia. Inne pokarmy bogate w magnez i witaminę B-6 to banany, soja, groszek, brązowy ryż, kukurydza, ziemniaki, bataty i kiełków pszenicy.
GOOD nawodnienie
Najważniejszą rzeczą, jaką możesz zrobić, aby poprawić stan zdrowia nerek i zapobieganie rozwojowi kamieni pij dużo płynów. Pij sześć do ośmiu szklanek płynów, najlepiej wody, każdy dzień, aby zapewnić wytwarza wystarczającej ilości moczu. To jest prawdziwe dla wszystkich warunków nerek, a zwłaszcza cystyny ​​kamieni. Woda rozcieńcza stężenie związków tworzących kamień w moczu. Aby zapobiec cystyny ​​kamienie, może trzeba pić więcej niż litr wody co 24 godzin, rozłożonych równomiernie w ciągu dnia i nocy.
Chore CARE NERKI
Jeśli już znacznie zaburzenia czynności nerek, zalecenia dietetyczne mogą ulec zmianie. Na przykład nerki pomagają regulować fosforu we krwi, więc z dysfunkcją nerek, jesteś narażony na podwyższony poziom fosforu, co może zmniejszyć wapnia we krwi i przyczyniają się do utraty masy kostnej. W związku z tym, jeśli masz przewlekłą chorobę nerek, lekarz może powiedzieć, aby zmniejszyć spożycie fosforu poprzez unikanie napoje bezalkoholowe, produkty całe pszenicy, nabiału, warzyw bogatych w skrobię, karczochy, szparagi, brokuły, peapods, grzyby, podroby i czekoladki.

没有评论:

发表评论

Leave a Message

Full Name:
Country:
Email:
Phone Number:
Whatsapp:
Medical Report:
Disease Description:
 

Here doctors offer free analysis about illness condition