2012年10月26日星期五

Skuteczne i naturalne leki, które mogą leczenia chorób nerek i innych chorób


Czy cierpisz na choroby nerek, ale nie może przejść lek, ponieważ ceny leków są tak wysokie? Diuretyki są leki, które pomagają organizmowi pozbyć się nadmiaru wody i soli. Pomagają nerki do produkcji i wydalają więcej moczu. Leki moczopędne są także przydatne dla pacjent z serca i wątroby zaburzeń.
Wiele owoców i niektóre warzywa zawierają naturalne diuretyki. Ale czasami kupując owoce i warzywa są niepraktyczne, bo są drogie, jak również.
Oto kilka naturalnych i efektywne substytuty handlowych diuretyków. Większość z nich są dostępne nigdzie indziej na świecie, ale w większej ilości w regionach tropikalnych i subtropikalnych. I co ważniejsze, większość z nich można uzyskać za darmo, za wyjątkiem ostatniego.

1 Makahiya lub Tickle Me lub Sensitive Plant (Mimosa Pudica)
Makahiya lub Sensitive roślina jest pełzanie roczna lub wieloletnia zioło często uprawiane na jego wartości ciekawości: związek pozostawia krotnie wewnątrz i opadają przy dotknięciu, ponowne otwarcie w ciągu kilku minut. Gatunek ten jest czasem za uciążliwy chwast w tropikalnych roślin. Roślina ta jest najczęściej uprawiana jako roczna kryty, ale jest również uprawiany na okrywowa. Medycznie mówiąc, każda część tej rośliny są najbardziej istotne zwłaszcza korzenie. Mówi się, że ma gorzki smak i ściągające i ma długą historię zastosowania w leczeniu różnych chorób. Najczęściej używany jest korzeń, ale liście, kwiaty, kora i owoce mogą być również realizowane. W leczeniu zaburzeń nerek, roślina jest wyrwane, korzenie mycia i czyszczenia i umieścić gotować w garnku z wodą. Napój jest w herbacie i jako substytut spożycia wody lub cieczy. Picia przegotowanej wody korzeni makahiya wyeliminować kamienie nerkowe.

2 Banaba Leaves (Lagerstroemia speciosa)
Banaba to roślina lek stosowany w leczeniu zaburzeń nerek, ponieważ jest naturalnym diuretykiem. I okazało się, że to jest również dobre dla leczenia cukrzycy i otyłości. Przygotowanie jest bardzo proste, wystarczy zagotować trochę liści z drzewa w garnku z wodą na pół godziny i pić jak herbatę lub (gdy już zimno) jako substytut wody lub spożycie płynów. Smakuje dobrze w przeciwieństwie do innych roślin zielarskich, że gorzki smak. Jeśli roślina nie jest dostępna w Twojej okolicy, Banaba Herbata jest dostępna także w supermarketach i aptekach. Alkoholu Banaba herbaty jest znany jako skuteczny w utracie wagi.

3. Corn Silk
Stigma z żeńskich kwiatów kukurydzy, znane popularnie jako jedwabiu kukurydzy, sprzedawane są jako ziołowych suplementów diety. Kukurydza jedwabiu jest skutecznym moczopędne. Jedwabie kukurydzy są gotowane i pić herbaty lub jako substytut wody lub spożycia cieczy tak jak w Banaba i makahiya.

4. Woda kokosowa
Co może być bardziej korzystna niż picie najczystszej wody na Ziemi? Woda kokosowa jest uważana za najczystszą i najlepiej wody pitnej na świecie. To daje nam wiele korzyści dla zdrowia i pomaga leczyć wiele chorób. Udowodniono, że picie wody pomaga leczyć zaburzenia kokosowe nerek. W rzeczywistości Mater, jest obecnie szeroko stosowane w leczeniu pacjentów z dializy kłopotów z nerek.
Kupując kokos, zawsze wybrać nowo pozyskanego jeden.
Baza na wyniku mojego moczu podczas naszej firmy corocznych badań lekarskich w listopadzie ubiegłego roku, został zdiagnozowany, że są ślady kryształów w moim moczu oznaczające mam problemy z nerkami. Więc to potwierdził wówczas, że sporadyczne obrzęk na twarzy i innych częściach ciała, choć nie są one bolesne i towarzyszy okresowo ból w dole pleców, były objawy mojego problemu o nerki.
Jakiś lek został przepisany mi przez lekarza agencyjnej. Po tygodniu stosowania leków postanowiłem przerwać przyjmowanie leku pigułkę, bo naprawdę nie lubią jego smak i jego skutki uboczne. Mój przyjaciel (który jest lekarzem) rada mi pić wodę kokosową na codzień i na przemian to z picia przegotowanej wody z liści, korzeni Banaba makahiya i (jeśli jest dostępny) jedwab kukurydzy.
I tak zrobiłem, po sześciu miesiącach ciągłego i pijąc na przemian te wspaniałe i naturalne leki, skutecznie wyeliminować wszelkie ślady kryształów w mojej najnowszej moczu. Obrzęk zniknął, a ból krzyża już nie ma, jak również.

没有评论:

发表评论

Leave a Message

Full Name:
Country:
Email:
Phone Number:
Whatsapp:
Medical Report:
Disease Description:
 

Here doctors offer free analysis about illness condition